امروزه شاهد افزایش میزان فروش ورق های رنگی در صنایع بسیار زیادی هستیم که این امر نشان می دهد که افراد توانسته اند به کاربرد و ویژگی های بسیار بی نظیر این ورق ها پی ببرند. اگر شما نیز قصد دارید تا از ورق های فولادی رنگی در صنعت خود استفاده کنید می توانید از همین وب سایت اقدام کنید.

ورق رنگی چیست؟

آیا شما نیز به دنبال خرید و استفاده از ورق های فولادی رنگی هستید؟ آیا می دانید که برای خرید و استفاده از ورق های رنگی بایستی از کجا اقدامات لازم را انجام داد؟
یکی از مهمترین و اساسی ترین تجهیزات و سازه هایی که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گرفته و امروزه نیز توسط شرکت های بسیار زیادی تولید و طراحی می شود، ورق های رنگی می باشد که این ورق های گالوانیزه شده رنگی از جنس فلز بوده که با پوشش های مختلف رنگی الکترواستاتیک شده و امروزه می توانید در بسیاری از صنایع به خصوص صنعت ساخت و ساز آن را مشاهده کنید.

کاربرد و مشخصات بسیار بی نظیر این ورق ها سبب شده است که بسیاری از افراد علاقه مندی زیادی را برای استفاده از این سازه ها پیدا کرده و آن را در قسمت های مختلف ساخت و ساز خود مورد استفاده قرار دهند. امروزه همچنین شاهد افزایش میزان بالایی از فروش ورق های رنگی هستیم که شما نیز می توانید با توجه به علاقه خود یکی از بهترین و خوش رنگ ترین این ورق ها را تهیه و خریداری کنید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد انواع و کاربرد ورق های رنگی توضیحات بیشتری را به حضور شما ارائه دهیم.

ورق های رنگی چگونه تولید می شوند؟

ورق های رنگی تحت یک سری از مکانیزم ها و شرایط خاص طراحی و تولید می شوند که در مراحل ساخت این ورق ها، کلاف های گالوانیزه شده مورد پولیش واقع شده که در این مرحله تمام مواد اضافه و ناخالصی ها روی فلز از بین می رود که در اصطلاح به این مرحله چربی زدایی فلز نیز می گویند. چربی زدایی سطح فلزات از مهمترین مراحل کار است چرا که در این صورت می توان به بهترین شکل ممکن اقدام به رنگ آمیزی این ورق ها کرد. فرایند رنگ آمیزی با استفاده از گالوانیزه با کیفیت صورت می گیرد و سپس با آب سطوح رنگ آمیزی شده مورد شستشو واقع شده و با هوادهی نیز خشک می شود. جنس رنگ استفاده شده برای رنگ آمیزی ورق های رنگی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد و شرکت های تولید کننده نیز توجه بسیار زیادی را در خرید رنگ و رنگ آمیزی ورق های مذکور از خود نشان می دهند. میزان فروش ورق های رنگی بستگی بسیار زیادی به نوع رنگ و کیفیت آن دارد.

 

ورق های فولادی

 

کاربرد ورق های رنگی

یکی از مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا امروزه شاهد افزایش فروش ورق های رنگی باشیم، کاربرد بسیار بالا و بی نظیر این سازه ها می باشد. توجه داشته باشید که شما نیز می توانید با توجه به صنعتی که در آن مشغول هستید، یکی از بهترین و بی نظیرترین انواع این محصولات را تهیه کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. از مهمترین و اصلی ترین کاربردهای ورق رنگی می توان به موارد زیر اشاره داشت:

- صنعت حمل و نقل: در این صنعت برای ساخت و ساز انواع اتاقک خودرو، ماشین سنگین و ساخت کانتینر مورد استفاده قرار می گیرد.
- صنعت فلزی: از جمله تجهیزات اداری، ساخت کابینت، بدنه رایانه و انواع پارتیشن ها را نام برد.
- ساخت لوازم خانگی: در ساخت و طراحی ماکروویو، ماشین لباس شویی، آبگرمکن، اجاق گاز، بدنه یخچال و فریزر از این ورق های رنگی استفاده کرد.
- صنایع ساختمانی: مهمترین کاربرد ورق های رنگی را می توان در ساخت انواع سقف، نمای داخلی و خارجی، بدنه انبار و سوله های مشاهده کرد.

انواع ورق های رنگی

توجه داشته باشید که امروزه وب سایت ها و فروشگاه های بسیار زیادی در زمینه فروش ورق های رنگی فعالیت می کنند و شما نیز می توانید با توجه به نیاز خود، اقدام به خرید و استفاده از این سازه های فلزی داشته باشید. ورق های فولادی رنگی در انواع بسیار مختلف تهیه و طراحی می شوند که شما می توانید در بازار شاهد اشکال بسیار گوناگونی از این سازه باشید که از مهمترین اشکال آن می توان به شیروانی، طرح سفال، هلالی و هشتی اشاره کرد.

همچنین ضخامت ورق های رنگی نیز از دیگر مهمترین آیتم ها در دسته بندی و تنوع ورق های رنگی می باشد که شما می توانید ضخامتی در بازه بین 0.70 تا 0.20 را مشاهده کنید و با توجه به محل مورد استفاده این ورق ها، اقدام به خرید و استفاده از بهترین انواع این سازه ها داشته باشید. اگر بخواهیم انواع ورق های رنگی را بر اساس طرح آنها تقسیم بندی کنیم می توانیم به شکل ذیل آنها را عنوان نماییم که هر یک از آنها در میزان فروش ورق های رنگی بسیار موثر و تاثیرگذار می باشد:

- ورق های رنگی طرح شادولاین
- ورق های رنگی طرح ژنوا
- ورق های رنگی طرح ذوزنقه

 

ورق های فولادی رنگی

 

رنگ های استفاده در ورق های رنگی

همانطور که از نام ورق های رنگی نیز قابل توجه است، این ورق های فولادی یا فلزی از رنگ های بسیار متنوع و بی نظیری طراحی و تهیه شده اند که خریداران می توانند با توجه به کاربرد و علاقه خود می توانند یکی از بهترین این رنگ ها را انتخاب کرده و آن را خریداری نمایند. توجه داشته باشید که فروش ورق های رنگی سفید از رتبه بسیار بالایی برخوردار می باشد به طوری که این نوع از ورق را می توان در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار داد. از مهمترین و بی نظیرترین رنگ های استفاده شده در این سازه ها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

- قرمز
- آبی
- سفید
- صورتی، بنفش
- کرمی و نقره ای
- قهوه ای و قهوه ای سوخته
همچنین شما می توانید با توجه به علاقه خود نیز سفارش و درخواست ساخت و طراحی ورق رنگی مورد نظر خود را اعلام کرده تا کارگاه های مشغول در این زمینه بتوانند یکی از بهترین ورق های رنگی را برای شما تولید کنند.

 

فروش ورق های رنگی

همانطور که ارائه شد، فروش ورق های رنگی از میزان بسیار بالای برخوردار می باشد و همین امر نیز سبب شده است تا امروزه فروشگاه ها و کارگاه های بسیار زیادی با یکدیگر در این زمینه رقابت داشته باشند. بالا بودن فروش ورق های رنگی نشان از کیفیت و مرغوب بسیار بی نظیر این سازه ها دارد که شما نیز می توانید با اتکا به این امر در اولین فرصت به دست آمده اقدام به خرید و استفاده از این سازه های بسیار شگفت انگیز نمایید. یکی از معتبرترین فروشگاه ها که توانسته در فروش ورق های رنگی از رتبه بسیار خوبی برخوردار باشد می توان به وب سایت پیش رو اشاره کرد.

خرید ورق های رنگی: فروش ورق های رنگی

اگر شما نیز قصد دارید تا در اولین فرصت به دست آمده اقدام به خرید و استفاده از ورق های فولادی رنگی داشته باشید می توانید به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود، یکی از بهترین و زیباترین انواع این ورق ها را انتخاب کرده و آن را در لیست خرید خود قرار دهید. توجه داشته باشید که در خرید ورق های رنگی حتما به ضخامت و رنگ مورد نظر توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید یکی از بهترین و بی نظیرترین این محصولات را تهیه نمایید. برای مثال اگر قصد دارید تا ورق های رنگی را در ساخت و ساز ساختمانی مورد استفاده قرار دهید می توانید از ورق هایی با ضخامت بسیار زیاد استفاده کنید تا بتواند از مقاومت بالایی برخوردار باشد. همچنین می توانید قبل از خرید ورق رنگی مورد نظر خود با همکاران ما در تماس بوده و راهنمایی ها لازم را در خصوص خرید یکی از بهترین انواع این محصول به دست آورید.

 

فروش ورق های فولادی

 

قیمت ورق های رنگی: فروش ورق های رنگی

فروش ورق های فولادی رنگی بستگی بسیار زیادی را به قیمت این سازه ها دارد که بی شک تاثیر قیمت بر میزان فروش بی تاثیر نبوده و و مناسب و معقول بودن متراژ این ورق های سبب شده است تا بسیاری از افراد در صنعت خود، استفاده از این ورق ها را در اولویت قرار دهند. شما نیز می توانید قبل از خرید این محصولات می توانید در مورد قیمت این سازه ها اطلاعات لازم را به دست آورده و از این طریق تصمیم خود را برای خرید این محصولات نهایی کنید. قیمت ورق های رنگی نیز با توجه به انواع بسیار متنوع آن، متفاوت خواهد بود و شما می توانید یکی از مناسب ترین آن را انتخاب و در سبد خرید خود قرار دهید.

لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید